Home
Kniha návštěv

Kniha návštěv

Katka

6. června 2019, 14:06

Děkujeme za krásný pobyt! Rezidence je nádherné místo uprostřed dechberoucí krajiny... Perfektní výchozí bod pro poznávání a výlety po okolí. Určitě jsme zde nebyli naposledy.

Dana Š.

30. září 2018, 19:08

Strávila jsem několik dnů na nádherném místě, lokalita je překrásná, nicméně rezidence si s okolní přírodou nezadá. Celý objekt působí jako oáza klidu, ubytováním je perfektní, personál je velmi vstřícný a ochotný. Děkuji za příjemně strávené dny.

Tomáš S.

10. srpna 2018, 17:41

Tímto bychom chtěli poděkovat paní provozní i celému týmu za zprostředkování nádherné svatby v prostředí Rezidence Vogelsang v srpnu 2018.
Měli jsme několik nestandardních požadavků, především raut s bezlepkovými (a nemléčnými) pokrmy. Realizační tým Vogelsangu se zhostil všech našich požadavků naprosto skvěle - navíc jako bonus se spolupodílel na pohodové atmosféře, která nás provázela celý svatební víkend.
Děkujeme Vám za Vaši ochotu a přejeme Vám, ať máte mnoho spokojených hostů, jako jsme byli my.

Vláďa

2. ledna 2018, 17:33

Rezidence Vogelsang je úžasné místo s historií uprostřed překrásné přírody. Doporučuji všem, kdo chce vypadnout z města a dát si pár dnů oddych od mailů, telefonů a televize.
Procházky, tůry, relax, wellness, vše toto můžete ve Vogelsangu realizovat. Krom toho skvělý ochotný a milý personál.

Michal K

2. ledna 2018, 10:52

Zažil jsem zde necelých 5 dní a musím říci, že jsem nadšen. Rezidence Vogelsang je úžasné a velmi příjmené místo se zajímavou historií, zasazené do krásné a dechberoucí přírody. V okolí je mnoho možností na výlety a sportovní aktivity (jak v létě, tak i v zimě). Kdo nechce být aktivní a chce jen relaxovat, pak doporučuji navštívit rezidenční wellness, který je vynikající. Obsluha je velmi milá, ochotná a vždy přívětivá. Rozhodně se sem s přáteli ještě vrátíme. :)

Stránka

| << | < [ 1 | 2 ] > | >> |

Vložit komentář

Jméno

E-mail

Komentář

Kliknutím vygenerujete jiný bezpečnostní kód.

Antispam

Sdílet na sociálních sítích

Facebook

Twitter

Google+

Partneři

Hotel Jean de Carro

Rezidence Vacattio

Buena Vista Club

Kudyznudy.cz

Rezidence Vogelsang(+420) 723 919 415(+420) 602 193 156info@rezidencevogelsang.cz